Web Tasarım Özellikleri

Webalya olarak, tüm web site çalışmalarımızda ortak tuttuğumuz bazı özellikler var. Bu özellikler günümüzün şartları, teknolojisi düşünülerek geliştirilmiş ve tüm web çözümlerimize uygulanmıştır. 


RESPONSIVE TASARIM

Tüm web paketlerimiz, % 100 mobil uyumlu olarak tasarlanır. Ziyaretçiler ister bilgisayar, ister tablet, ister telefondan web sitenizi rahatlıkla ziyaret edebilecekler. 


Genelde ajanslar ve web şirketleri web sitesi + mobil site yapımı şeklinde fiyat teklifi verirler. Bu maliyetleri arttırmakta ve beklentileri karşılamamaktadır. 


Webalya, geliştirdiği tüm Web paketlerinde standart olarak Responsive Tasarım hizmeti vermektedir. Bu şekilde web siteniz tüm platformlarda sorunsuz ve stabil bir şekilde çalışmaktadır. 


TÜRKÇE YÖNETİM PANELİ TASARIM

Tüm web paketlerimizde arka planda gelişmiş bir Yönetim Paneli mevcuttur. Web sitenizde yapacağınız tüm değişiklik, güncelleme, ekleme ve çıkarma vb. işlemler saniyeler içerisinde güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.


Tamamen Türkçe hazırlanan ve basit kullanım imkanı sağlayan Yönetim paneli ile web sitenizi kolaylık yöneterek, sürekli güncel tutabilirsiniz.


SEF SEO LİNK YAPISI

Arama motorlarında daha iyi sonuç almanız için tüm web sitelerimiz SEF SEO link yapı çatısı ile tasarlanmaktadır. Bu yapı sayesinde arama motorları web sitenizi daha iyi tanır, daha kolay indexler. Ve sizde bu sayede arama motorlarında kendinizle ilgili arama kelimelerinde daha üst sıralarda yer bulursunuz.