Hakkımızda

Antalya' da faaliyet gösteren Webamoz İnternet Hizmetleri bünyesinde oluşturulan bir proje olan Webalya, ekonomik ve profesyonel web çözümlerini sizlere hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile kurulmuştur. Kurumsal web siteleri, kişisel web siteleri, e-ticaret siteleri ve Sektörel özellikli web siteleri tasarımları için yüksek maliyet ve uzun kurulum periyodlarından kurtulmuş, adeta fabrika mantığı ile hizmet veren bir işletme haline dönüşmüştür.


Anahtar teslim web çözümleri sloganı ile çalışan Webalya, birbirinden ekonomik web paketleri ile hizmet vermektedir. 399 TL' den başlayan Alan Adı + Hosting + Web Sitesi + E-posta dahil rakipsiz fiyatlarımız ile web sitenizi 1 günde aktif ediyoruz.   


Bütün tasarımlarımızda modüler yapı ve açık kaynak kod sistemi ile hizmet vermekteyiz. Bu sayede ileride gerçekleşecek yenilik, değişiklik ve eklentilerde minimum maliyet ile en hızlı şekilde hizmet alabilmektesiniz.


%100 Türkçe ve kolay anlaşılır Yönetim panelleri sayesinde web sitenizde köklü değişiklikleri bile dakikalar içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitenizin yönetim panelini kullanmak, Word' de yazı yazmaktan daha kolay :)


Son yıllarda artan mobil kullanım ( Akıllı Telefon, tablet vb. ) bir çok web tasarımcı firma tarafından hala dikkate alınmamaktadır. Webalya olarak, tüm web çalışmalarımız %100 mobil uyumlu olarak hazırlanmaktadır.