Antalya Web Tasarım | E-Ticaret | Sosyal Medya

Sıkça Sorulanlar

Web sitesi tasarımları, e-ticaret paketleri, sosyal medya danışmanlığı hakkında merak edilen sorulara ve cevaplara bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Nasıl web tasarım teklifi alabilirim?
0507 118 12 50 Numaralı web destek hattımızı arayabilir veya Whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Size hızlı bir teklif sunmak için bekliyoruz.
Web site fiyatları ne kadar?
Müşterilerimize özel hazırladığımız web tasarım paketleri indirimli fiyatlarla hizmetinize sunulmuştur. Paket fiyatlarımıza web paketleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Özel teklifler için web tasarım destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Her bütçeye uygun fiyatlarla web sitesi taleplerinizi karşılamaktayız.
Web sitem ne kadar sürede biter?
Web tasarım projesini kusursuz bir şekilde tamamlamak için sizinle birlikte çalışıyoruz. Web sitenizi 3-5 iş günü içinde tamamlayıp teslim etmekteyiz.
Web sitemin içeriğini değiştirebiliyor muyum?
Web sitesi projelerinde modern ve sade bir tasarıma sahip kolayca yönetebileceğiniz admin paneli vardır. Web sitenizi kolaylıkla ve sınırsızca makale, sayfa, ürün girişleri yapabilir güncel olmasını sağlayabilir telefon veya tabletinizden de kolaylıkla yönetebilirsiniz.
Mobil uyumlu web sitesi nedir?
Mobil uyumlu web site, masaüstü bilgisayarlara ek olarak tüm akıllı telefon ve tabletlerde doğru olarak görüntülenen web sitesidir. Günümüzde mobil cihazların yaygınlaşması sebebiyle artan ziyaretçi sayısından dolayı web sitenizin mobil uyumlu olması zorunluluk haline gelmiştir.
Web Tasarım hizmetlerine SSL sertifikası dahil mi?
Evet, SSL sertifikası ile kişisel verileri tamamen koruyoruz. Bu sayede hem daha güvenli bir marka imajına sahip oluyorsunuz, hem de SEO gerekliliklerini yerine getiren bir tasarım ortaya çıkıyor. Daha fazlasını keşfetmek için bizimle iletişime geçin.
Hangi sektörler için web yazılım hizmetleri veriyorsunuz?
Web site yönetim panellerinden CMS / Blog ve E-ticaret sitelerine, bayi yönetim sistemlerinden mobil uygulamalara, web tabanlı uygulamalardan sektörel servis yönetim panellerine kadar çok sayıda ihtiyacınız için profesyonel ve güçlü yazılımlar üretiyoruz. Sektör fark etmeksizin alanında profesyonellerle ürettiğimiz çalışmalar, modern yazılım trendleri takip edilerek tamamlanıyor.
Web tabanlı muhasebe yazılımı yapıyor musunuz?
Elbette. Farklı sektörlerden farklı yazılım ihtiyaçları doğrultusunda destek talep eden çok sayıda müşterimize profesyonel destek sunmayı önemsiyoruz. Bunların arasında muhasebe sektörü de var. Bize çalışma süreçlerinizi ve ihtiyaçlarınızı anlatmanız yeterli. Buna en uygun projeyi kodluyor olacağız.

Bir web sitesine mi ihtiyacınız var?