Antalya Web Tasarım | E-Ticaret | Sosyal Medya

E-ticaret siteniz firmanızın dünyaya yansıyan yüzüdür. Binlerce kişi mağazanızı görmeden sizinle e-ticaret siteniz aracılığı ile tanışır. Özenli hazırlanmış, içeriği düzgün, stok ve fiyat bilgileri güncel takip edilen bir e-ticaret sitesi ile bir anda binlerce müşteriye hizmet vermeniz, tahmin etmeyeceğiniz cirolar üretmeniz mümkün...

Çoğu firmanın düştüğü hata şudur; Mevcut kadrosundan bir personelini bu iş ile görevlendirir. O personelde iyi niyetli bir şeyler yapmaya çalışır ama dijital dünyaya yeterli gelmez. 

Burada Webalya olarak biz devreye giriyoruz. Öncelikle sizinle tanışıyor, ürünlerinizi inceliyoruz. Geniş kapsamlı bir fizibilite çalışması ile nasıl yürümemiz gerektiğini birlikte kararlaştırıp projeyi başlatıyoruz.

Zaman zaman kampanyalar düzenleyerek, kargo araştırmaları, sanal pos tavsiyeleri ile web sitenizden en yüksek verimi almanız için mücadele veriyoruz. Aynı zamanda Google Merchant kayıt ve takibini yürütüyor ve rakiplerinizi analiz ediyoruz.

Bu sayede siz personel yükünden kurtulurken, e-ticarette cironuzu yükseltiyorsunuz. Mevcut e-ticaret yapınız ile maksimum kazanç elde ediyorsunuz.

Bir web sitesine mi ihtiyacınız var?